Skype for Web można już pobrać w wersji beta

Do tej pory aby móc skorzystać z aplikacji Skype trzeba było zainstalować komunikator na dysku twardym komputera lub urządzenia przenośnego. Była oczywiście możliwość korzystania z aplikacji poprzez zintegrowany klient Outlook ale nie każdy tego akurat używa. Najnowsza zmiana w tym narzędziu pozwoli nam na odpalenie Skype po przejściu na stronę Skype.com. Na razie dostępne jest ono z ograniczonymi funkcjami na terenie Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.
Microsoft jeszcze nie ujawnił daty premiery przeglądarkowej wersji Skype na innych rynkach. Mamy jednak pewność, że gigant z Redmond pracuje intensywnie na wprowadzeniem nowych funkcji na całym świecie. Możliwe, że wszystko pojawi się wraz z premierą systemu operacyjnego Windows 10.
Odsłon(530)
Podziel się z innymi
Komentarze
Zasady publikowania komentarzy
- Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.